Teslim alma

Arabayı almak için tamamlayın*

Teslim alma Tarih/ Saat*

Ä°ade

Arabayı bırakmak için tamamlayın*

Ä°ade Tarih/ Saat*

Zengin araç filomuzdan yanda ki  formu kullanarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde araç rezervasyon işlemi yapabilirsiniz.

HANGÄ° HÄ°ZMETLERÄ° SUNUYORUZ ?

Üstün Hizmet

15 yılı aşkın üstün hizmet tecrübemize dayanarak, bireysel ve kurumsal müşterilerimize çözüm olanakları sunmaktayız. Sloganımızda bahsettiğimiz gibi Gelin, tanışın, Keyfini çıkarın!

Bebek Koltuğu / Port Bagaj

Ekstra olarak sunmuş olduğumuz bir diğer hizmetimiz olan Bebek Koltuğu ve Port Bagaj ihtiyacınızı rezervasyonunuz anında kiralama işlemi yapabilirsiniz..

Kaliteli Araçlar

Skyline bünyesinde yer alan tüm araçların temizliği, bakımları ve kaportaları büyük bir titizlik ile kontrol edilmektedir.

Navigasyon Hizmeti

Filomuzda yer alan araçlarımızın bir çoğunda navigasyon sistemi bulunmaktadır. Bulunmayan araçlarımız için navigasyon sistemi kiralama işlemi yapabilirsiniz.

GPS Hizmeti

Bünyemizde yer alan ve yer alacak tüm araçlarımıza ekstra olarak sunmuş olduğumuz GPS (Araç Takip) hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

24 Saat Destek

Belirtmiş olduğumuz telefon numaralarımızdan bize 24 saat ulaşabilir, mail adreslerimizden detaylı bilgi gönderebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİLER 🙂

Neden skyfilo ile çalışmalıyım ?

Skyfilo, kurumsal müşterilerin araç ihtiyaçlarına etkili çözümler üretir. Kurumlar isterlerse skyfilo.com üzerinden araçlara ulaşarak kısa dönem veya uzun dönem araç kiralayabilirler. skyfilo.com, uzun dönem araç kiralamalarında firma talebi doğrultusunda teklifler alır ve avantajlar, fiyat ve tedarik şartlarını anlaşılır raporlar halinde sunar. Kısa dönem araç kiralamalarda ise sistemde tanımlı personellerin hızlı ve etkin araç kiralamasına olanak sağlar. Ayrıntılı raporlar sunarak finansal analizlerin kolayca yapılmasını destekler.

Sorularınız mı var ? Hemen İletişime Geçin
İLETİŞİM
+90 507 994 21 29
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!